Rejestracja na Kasprowisko 2017 już otwarta!

Miło nam poinformować, że 15 września uruchomiliśmy możliwość rejestracji na XXIII Konferencję Szkoleniową Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK oraz ISHNE "Kasprowisko 2017".

Rejestracji dokonać można na stronie internetowej Konferencji pod adresem http://kasprowisko.pl/kasprowisko2017/

Osoby, które uczestniczyły w Kasprowisku 2016 przy rejestracji mogą użyć tego samego adresu mailowego, wtedy do ich konta na stronie internetowej dodana zostanie nadchodząca Konferencja. W tym roku po zalogowaniu będzie można używać wszystkich dotychczasowych funkcjonalności (zapisywanie się na sesje, warsztaty i inne aktywności, możliwość zadawania pytań wykładowcom przed konferencją itd), a dodatkowo będzie istniała możliwość wygenerowania sobie certyfikatu uczestnictwa w konferencji i wydrukowania go we własnym zakresie.

Osoby, które pierwszy raz będą się rejestrowały prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami na stronie i w mailach, które otrzymacie po rejestracji.

Po zarejestrowaniu otrzymacie państwo maila z informacjami o możliwości rezerwowania noclegów w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, który będzie gospodarzem naszego spotkania, w specjalnej kongresowej cenie.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji! Liczba miejsc na konferencji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Komitet Organizacyjny
Kasprowisko 2017

Załączniki aktualności: 
ZałącznikWielkość
Image icon kasprowisko obrazek.jpg104.27 KB