Można zgłaszać abstrakty prac oryginalnych na Kasprowisko 2017! Inne ważne informacje!

Szanowni Państwo! Dziś została uruchomiona możliwość zgłaszania abstraktów prac oryginalnych na XXIII Konferencję SENiT Kasprowisko 2017! Ażeby zgłosić pracę, trzeba się wcześniej zarejestrować na Konferencję na stronie kasprowisko.pl, a następnie zalogować się na indywidualne konto uczestnika i tam dokonać zgłoszenia abstraktu! Termin zgłaszania abstraktów minie 31 grudnia 2016 i W TYM ROKU NIE BĘDZIE PRZEDŁUŻANY!!!

Sześć najlepszych w ocenie Recenzentów prac zostanie zakwalifikowane do przedstawienia ustnego na specjalnej sesji w czasie Konferencji. Dla autorów najlepszych prac przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody! Pozostałe prace zakwalifikowane zostaną do prezentacji w moderowanej sesji posterowej.

Przypominamy, że także 31 grudnia mija termin przesyłania przypadków na Maraton EKG, którego tematem przewodnim będzie w tym roku "EKG w stanach nagłych"! Potrzebny jest krótki opis, kluczowe EKG (do wykorzystania w Quizie) oraz odpowiedź na pytanie - dlaczego właśnie ten przypadek. Zgłoszenia przesyłamy do Profesora Rafała Baranowskiego na adres mailowy: rafa@ikard.pl

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji zapraszamy do szybkiej rejestracji - liczba miejsc jest ograniczona, a doświadczenia poprzedniego roku pokazują, że w lutym na rejestrację może być już za późno! To samo dotyczy miejsc noclegowych w Hotelu Mercure Kasprowy, które są już na ukończeniu, a których rezerwacja możliwa jest tylko po zarejestrowaniu na Konferencję!

W tym roku przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji! Naprawdę warto być w Zakopanem na początku marca 2017!

Komitet Organizacyjny Kasprowisko 2017!