Rusza rejestracja na Kasprowisko 2018!

Miło nam poinformować, że dziś o północy otwarta zostanie możliwość rejestracji na XXIV Konferencję SENiT PTK Kasprowisko 2018! Konferencja odbędzie się w dniach 28 lutego - 3 marca, już tradycyjnie w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane! Rejestracja będzie dostępna na stronie kasprowisko.pl

Pragniemy zwrócić uwagę na pewne nowości. W ramach opłaty rejestracyjnej otrzymujecie Państwo w tym roku lunch w najbardziej wypełniony naukowymi aktywnościami dzień - czyli czwartek, 1 marca. Lunch który będzie serwowany w Hotelu, w Restauracji Zakopane w godzinach od 12 do 15. W ramach opłaty zapewniamy też udział w czwartkowej uroczystej Kolacji. Ponadto istnieje możliwość już przy rejestracji zakupu innych usług gastronomicznych - obiadokolacji w środę 31 lutego, lunchu i kolacji w piątek 2 marca oraz lunchu w sobotę 3 marca. Jeśli przy rejestracji nie wybierzecie państwo opcji zakupu usług gastronomicznych, to taka możliwość będzie istniała na miejscu, w recepcji hotelowej.

Po zarejestrowaniu dostaniecie Państwo zwrotny mail, w którym będzie podane hasło do systemu rezerwacji hotelowej. Jak co roku, dla uczestników Konferencji Hotel Kasprowy przygotował specjalną ofertę. Szczegóły poznacie po zalogowaniu na stronie Hotelu.

Zdecydowanie zalecamy pośpiech w rejestracji i rezerwacji Hotelu. Liczba miejsc jest ograniczona, a przyrost liczby uczestników Spotkania, który notujemy w ostatnich latach, pozwala sądzić, że w tym roku dość szybko dobijemy do górnego limitu uczestników.

Zapraszamy i do zobaczenia w Zakopanem!