Ważne! Program szczegółowy już dostępny!

Szanowni Państwo! Miło nam poinformować, że na stronie XXI Konferencji SENIT (http://konferencje.senit.pl/koscielisko2015/) dostępny jest już szczegółowy program naszego spotkania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim. Zapewniamy, że jest szalenie interesujący!

Przypominamy, że wszystkie osoby, które zarejestrowały się na Konferencji mają na stronie swoje konto, na które można się zalogować. W przypadku, gdy ktoś nie pamięta hasła można je odzyskać w panelu logowania. Bardzo polecamy "zajrzenie" na swoje konta, gdyż na nich istnieje możliwość po pierwsze zadania pytania prowadzącym, które to pytania ich adresatom przekażemy przed rozpoczęciem Konferencji. Po drugie istnieje tez możliwość "zapisania się" na sesje - czyli wyrażenia wstępnej chęci wybrania się na nią. Liczymy na to, że większość z państwa wstępnie (nie deklaratywnie) "zapisze się" na interesujące ich sesje, co pozwoli nam w przybliżeniu ocenić możliwą frekwencję i dokonać ostatecznego wyboru sali, w których poszczególne sesje będą się odbywały. Oczywiście ani dla uczestników, ani dla wykładowców widoczna będzie jedynie liczba "kliknięć", nie będą natomiast ujawnione dane osób "zapisujących się".

Osobom, które dotąd nie zapisały się na Konferencję radzimy się pospieszyć. Liczba miejsc jest ograniczona i nieuchronnie zbliża się do końca. To samo dotyczy miejsc noclegowych w Hotelu Mercure Kasprowy.

Jednocześnie przypominamy, że 15 lutego upływa termin, do kiedy obniżona jest opłata zjazdowa. Osoby które zarejestrowały się wcześniej, a nie dokonają opłaty fee do 15 lutego muszą się liczyć z większymi kosztami.

Zapraszamy na Kasprowisko 2015! Naprawdę warto!

Komitet Organizacyjny

2 odsłony