Witamy w SENiT PTK!

Szanowni Państwo
Serdecznie witamy na stronie Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Będziemy czynić starania, aby na bieżąco informować Państwa o znaczących wydarzeniach i ważnych dokumentach związanych z profilem zainteresowań naszej Sekcji. Chcielibyśmy, aby ta strona stała się użyteczną platformą informacyjną dlatego gorąco zachęcamy do aktywności i współtworzenia naszego portalu.

Zarząd Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny

List Profesor Katarzyny Biernackiej, Przewodniczącej AENIT PTK

Serdecznie witam wszystkich Członków Asocjacji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny! Dzięki wysiłkom poprzedniego Przewodniczącego, dr Bartosza Szafrana i Zarządu Sekcji, działającego w latach 2019-2021 oraz Państwa decyzji, od 27. września 2021r jesteśmy asocjacją.

Rejestracja na Kasprowisko 2022 otwarta!

Na dokładnie pół roku przed inauguracją ruszyła rejestracja na Kasprowisko 2022! Formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj: http://kasprowisko.pl/kasprowisko2022/register/email/
Szczegółowe informacje o konferencji: kasprowisko.pl
Nasza konferencja wraca do Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, liczba miejsc noclegowych jest w nim ograniczona, radzimy zatem się pospieszyć!