Witamy w SENiT PTK!

Szanowni Państwo
Serdecznie witamy na stronie Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Będziemy czynić starania, aby na bieżąco informować Państwa o znaczących wydarzeniach i ważnych dokumentach związanych z profilem zainteresowań naszej Sekcji. Chcielibyśmy, aby ta strona stała się użyteczną platformą informacyjną dlatego gorąco zachęcamy do aktywności i współtworzenia naszego portalu.

Zarząd Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny

Konferenacja TELERH-HF 6 grudnia

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji TELEREH-HF Telemedycyna w kompleksowej opiece nad chorymi z niewydolnością serca. Szanse i wyzwania.

Konferencja odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Golden Tulip w Warszawie, w programie przewidziano wystąpienia wielu znakomitych wykładowców, między innymi Ryszarda Piotrowicza, Wojciecha Zaręby, Grzegorza Opolskiego. To bardzo ważne spotkanie w kontekście nowych koncepcji opieki nad pacjentami z niewydolnością serca.

Rusza szkola EKG SENiT PTK!

Miło nam poinformować, że już 7 grudnia odbędzie się pierwsza edycja nowej inicjatywy Sekcji, jaką jest Szkoła EKG.

„Szkoła EKG – SENiT PTK” to praktyczne warsztaty przeznaczone dla kardiologów, lekarzy rodzinnych, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie problematyki EKG.

Pierwsza edycja odbędzie się 7 grudnia w Lublinie. Rejestracja na to wydarzenie możliwa jest na stronie: http://progress-edunet.pl/warsztaty/

Zaproszenie na ICE 2020 w Belo Horizonte

Wielkimi krokami zbliża się kolejny International Congress on Electrocardiology, czyli połączone spotkanie ISE (International Society of Electrocardiology) i ISHNE (International Society for Holter and Noninvasive Electrocardiology. Tym razem odbędzie się ono w dniach 25 do 27 czerwca 2020 w brazylijskim Belo Horizonte. Już od 15 listopada otwarta zostanie możliwość zgłaszania abstraktów na ten prestiżowy Kongres. Rejestracja ruszy w lutym, już wkrótce ma być znany szczegółowy program wydarzenia.

Sukcesy SENiT PTK w wyborach władz PTK.

W środę 25 września 2019 roku w Katowicach odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w czasie którego między innymi wybrano Przewodniczącego-Elekta PTK, Zarząd PTK oraz najważniejsze Komisje naszego stowarzyszenia. Rzec można że nasza Sekcja "zagarnęła całą pulę". Wszyscy kandydaci, których popieraliśmy zostali wybrani i będą stanowić o kształcie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w najbliższych latach.

Nowy Zarząd SENiT PTK już działa

Wraz z zakończeniem dorocznego Zjazdu PTK w Katowicach we wszystkich Sekcjach i Oddziałach PTK władzę przejęły nowe Zarządy. Przypomnijmy, że Walne Zgromadzenie SENiT PTK, które wybrało skład nowego Zarządu odbyło się w czasie Jubileuszowego 25. Kasprowiska.

Dla przypomnienia skład nowego Zarządu:

Przewodniczący - Bartosz Szafran
Poprzedni Przewodniczący - Krzysztof Szydło
Przewodniczący Elekt - Katarzyna Biernacka
Sekretarz -Krzysztof Samiński

Rusza rejestracja na Kasprowisko 2020!

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że dziś o północy uruchomiona zostanie rejestracja na doroczną Konferencję Szkoleniową SENiT PTK Kasprowisko 2020, która odbędzie się w dniach 4-7 marca w Zakopanem.

Rejestracji można dokonywać na stronie kasprowisko.pl

W tym roku rezerwacja noclegów w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane jest możliwa tylko przez wybranie pakietów "All inclusive" lub "Opłata zjazdowa i nocleg"

Zapraszamy do szybkiej rejestracji, liczba miejsc na Konfrenecji jest ograniczona

Pozdrawiamy
Organizatorzy